Вашингтон не залишить без реакції жоден прояв агресії з боку Тегерана. Віцепрезидент Сполучених Штатів Джей Ді Венс попередив: на будь-яке насильство буде відповідь насильством. Про це він написав у своєму акаунті на платформі Х у цю суботу, 27 червня.
Реакція на напад в Ормузькій протоці
Інцидент трапився після атаки іранського дрона на комерційне судно в Ормузькій протоці. У відповідь на цей акт американські військові завдали удару по позиціях країни. Сторони конфлікту вже обмінялися взаємними звинуваченнями у грубому порушенні перемир’я, яке було офіційно укладене лише минулого тижня. Всі деталі важливі.
Венс нагадав про виконання американською стороною домовленостей щодо припинення вогню, які раніше завізував Тегеран. За його словами, будь-які суперечки щодо імплементації угоди варто вирішувати через діалог. Проте він наголосив на неминучості силової відплати у разі продовження ворожих дій.
